Szuszarki kieszeniowe

BIO JET DRYER to najnowszej generacji suszarki do rąk, które powstały jako odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Wyjątkowo ciche, niezawodne i higieniczne – są ekologiczną alternatywą dla ręczników papierowych w toaletach. Ich efektowny design sprawia, że są ciekawym dodatkiem do każdego wnętrza – od razu przyciągają wzrok. Dzięki 4-stopniowemu systemowi filtracji antybakteryjnej są całkowicie bezpieczne. To suszarki, które delikatnie i skutecznie suszą ręce już w 10 sekund!

Bentlex - BioJetDryer


Czystość użytkowania

Bentlex - BioJetDryer

Suszarki do rąk BIO JET DRYER to innowacyjne suszarki kieszeniowe. Ich specjalna konstrukcja pozwala na suszenie powietrzem sprężonym pod dużym ciśnieniem – szybko, wygodnie i do tego tanio. W ten sposób błyskawicznie zbierają wodę z rąk do dołu, która jest następnie umieszczana w specjalnym zbiorniku, co zapewnia także maksymalny poziom czystości podczas korzystania z urządzenia. Dodatkowy wkład zapachowy umieszczony w suszarce sprawi, że pomieszczenie w którym się znajduje, błyskawicznie wypełni się przyjemnym aromatem.


Oszczędność energii

Suszarka zużywa tylko 1,15 kWh energii. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu najnowszej generacji silnika oraz dodatkowego elementu technologicznego – wydmuchiwane powietrze nie zostaje podgrzane przez osobny element grzewczy, przez co zużycie energii jest znacznie niższe niż w innych suszarkach. Oszczędność w stosunku do ręczników papierowych wynosi 97%!!

Bentlex - BioJetDryer


Gwarancja jakości

Bentlex - BioJetDryer

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem suszarek BIO JET DRYER. W ofercie posiadamy ekologiczne suszarki kieszeniowe do rąk tej marki w najlepszych cenach. To bardzo dobra inwestycja – okres zwrotu dla zakupu wynosi zaledwie 6-12 miesięcy. Na suszarki BIO JET DRYER udzielamy także 12 miesięcy pełnej gwarancji plus 24 miesiące gwarancji na części. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich modeli – zawsze służymy także pomocą, ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy serdecznie!